Naše reference

Velkou část naší práce v oblasti tvorby www a optimalizace SEO tvoří výroba a pravidelná správa a aktualizace webových stránek našich partnerů. V průběhu celého procesu dbáme na moderní design a příjemné uživatelské prostředi, a to jak pro návštěvníky, tak pro správu webů. Používám standartní html kódování, ale i administrační open source systémy.

Některé z námi spravovaných webů si můžete prohlédnout

Copy_of_france_gourmet Copy_of_harrachovcard Copy_of_acron Copy_of_stingoptik Copy_of_olman Copy_of_valasske_instalaterstvi Algeco - pronájem kontejnerů Stavitelství Stryk - zateplení fasád, dřevostavby Renomix - zateplení fasád Johnny servis - mobilní toalety, mobilní oplocení copy_of_canabest Valašské Meziříčí online copy_of_drevostavby-mc cshv copy_of_reality_martinka

Joomla!

Naše webové prezentace jsou dnes ve velké míře tvořeny v redakčním systému Joomla.

Jde o jeden z nejrozšířenějších open source redakčních systémů. Celý systém je poskytován zdarma a je tedy velmi snadné si toto řešení vyzkoušet.

Základní cena zprovoznění webu na platformě Joomla!" jen 4000,- Kč bez dph.

 

Joomla

  • umožňuje vytvářet a spravovat jednoduché i náročnější webové prezentace, eshopy, diskuzní kluby (fóra), fotogalerie, osobní stránky (blogy)
  • je schopna spravovat webové stránky velkých a komplikovaných portálů, zejména při více přispěvatelích
  • je jeden z nejvýkonnějších redakčních systémů vůbec
  • oblíbenost je dána spolehlivostí, snadností údržby a množstvím stáhnutelných doplňků
  • systém je postavený na modulární architektuře
  • výhodou je snadná modifikace systému, možnost přidávat novou funkčnost a využití již stávajících komponent

Firmadat - tvorba a správa www - Stavitelství Stryk

Webová prezentace firmy Stavitelství Stryk

Stavitelství Stryk - zateplení fasádJedním z našich nových zákazníků je i stavební firma Stavitelství Stryk, která sídlí v Kopřivnici a provádí zateplení fasádrevitalizace domů, staví a revitalizuje domy v celé ČR. K náplni jejich činnosti patří také dřevostavby. 
Příprava nových webových stránek této firmy proběhla v uplynulých měsících a v současné době již stránky navštěvují denně desítky návštěvníků. Samozřejmostí přípravy tohoto projektu je také kompletní optimalizace SEO a registrace do většiny světových a českých katalogů, včetně kvalitně vytvořeného zápisu na Seznamu a na Google Maps.
Naše práce se projevila během krátké doby, návštěvnost stránek roste, firma kladně hodnotí i přístup našeho marketingového a grafického týmu, který v současné době připravuje polepy automobilů, výrobu velkoplošných plachet a přípravu reprezentativních materiálů, např. složky, vizitky a další důležité součásti prezentace firmy.

 

Webová prezentace pro Vaši firmu - rychle a kvalitně.

Tvorba www FirmadatV posledních letech většina firem již dbá o svou webovou prezentaci, snaží se zaujmout návštěvníky svých stránek a udržet je tam co nejdéle. Náš tým grafiků a webmasterů pro Vás připraví řešení na míru. Při konzultacích si společně  určíme priority, grafici připraví několik návrhů a ty následně zapracujeme buď do .php struktury webu, či přímo do některého z open source administračních systémů.

Vždy dbáme na kvalitu a designovou vyváženost prezentace, včetně fotografií, které vyberou a optimálně upraví naši grafici. Jsme schopni pro Vás zajistit i služby profesionálních fotografů, kteří připraví fotografie Vašich výrobků, či provozoven.
Pro představu o naší práci si můžete prohlédnout některé z webových stránek realizovaných naší firmou v poslední době.

www.algeco.cz
www.stavitelstvi-stryk.cz
www.drevostavby-mc.cz
www.valmez.eu

Příprava kvalitních stránek nekončí předáním hotového a funkčního webu, ale stále pokračuje pravidelnou správou, aktualizacemi a doplňováním nových informací, které jsou nutné pro udržení návštěvníků na Vašem webu.

Neváhejte nás kontaktovat, rádi s Vámi budeme konzultovat možnosti webové prezentace Vaší firmy.