Novinka - Oprava napadených webových stránek

Naše společnost se zabývá tvorbou a správou webových stránek v redakčním systému Joomla! už více než 10 let.

Za tu dobu jsme postupně pracovali se všemi verzemi tohoto redakčního systému a proto víme, kde jsou jeho slabiny a jak snadno je při špatném nastavení a nedostatečném zabezpečení napadnutelný. Proto jsme se zaměřili i na správu zabezpečení webových stránek a opravu při jejich napadení hackery.

S prosbou o opravu napadeného webu a jeho následné zabezpečení, k nám přišlo již spoustu klientů, kteří si s útoky nevěděli rady. Vždy se nám povedlo web zachránit, případně z něj alespoň dostat všechna zdrojová data a vytvořit zákazníkovi web nový a daleko odolnější proti všem útokům.

Více informací

Joomla!

Naše webové prezentace jsou dnes ve velké míře tvořeny v redakčním systému Joomla.

Jde o jeden z nejrozšířenějších open source redakčních systémů. Výhodou tohoto systému je jeho celosvětová podpora a jednoduchá administrace.

Více informací

Tvorba www prezentace pro Vaši firmu

V posledních letech většina firem již dbá o svou webovou prezentaci, snaží se zaujmout návštěvníky svých stránek a udržet je tam co nejdéle. Náš tým grafiků a webmasterů pro Vás připraví řešení na míru. Při konzultacích si společně určíme priority, grafici připraví několik návrhů a ty následně zapracujeme buď do .php struktury webu, či přímo do některého z open source administračních systémů.

Velkou část naší práce v oblasti tvorby www a optimalizace SEO tvoří výroba a pravidelná správa a aktualizace webových stránek našich partnerů. V průběhu celého procesu dbáme na moderní design a příjemné uživatelské prostředá, a to jak pro návštěvníky, tak pro správu webů. Používáme standardní html kódování, ale i administrační open source systémy.

Vždy dbáme na kvalitu a designovou vyváženost prezentace, včetně fotografií, které vyberou a optimálně upraví naši grafici. Jsme schopni pro Vás zajistit i služby profesionálních fotografů, kteří připraví fotografie Vašich výrobků, či provozoven.

Příprava kvalitních stránek nekončí předáním hotového a funkčního webu, ale stále pokračuje pravidelnou správou, aktualizacemi a doplňováním nových informací, které jsou nutné pro udržení návštěvníků na Vašem webu.

Více informací

Kvalitní SEO optimalizace - základ Vašeho úspěchu.

SEO optimalizace Firmadat. Zajistíme pro Vás kvalitní optimalizaci Vašich webových stránek. Neslibujeme výsledky ihned, ale postupnou úpravou Vašich stránek, registrací ve vyhledávačích a dalšími činnostmi, které jsou nutné pro zdárný výsledek, dosáhneme kvaltiního umístění Vašich stránek na hlavních webových vyhledávačích.

Členové našeho týmu využívají svých zkušeností z předchozích realizací a tyto neustále se rozšiřující poznatky aplikují do nových postupů.
Naše optimalizační postupy a bohaté zkušenosti můžete využít i Vy, napište nám a my připravíme optimální řešení pro Vaši webovou prezentaci.