Tvorba www prezentace pro Vaši firmu

V posledních letech většina firem již dbá o svou webovou prezentaci, snaží se zaujmout návštěvníky svých stránek a udržet je tam co nejdéle. Náš tým grafiků a webmasterů pro Vás připraví řešení na míru. Při konzultacích si společně určíme priority, grafici připraví několik návrhů a ty následně zapracujeme buď do .php struktury webu, či přímo do některého z open source administračních systémů.

Velkou část naší práce v oblasti tvorby www a optimalizace SEO tvoří výroba a pravidelná správa a aktualizace webových stránek našich partnerů. V průběhu celého procesu dbáme na moderní design a příjemné uživatelské prostředá, a to jak pro návštěvníky, tak pro správu webů. Používáme standardní html kódování, ale i administrační open source systémy.

Vždy dbáme na kvalitu a designovou vyváženost prezentace, včetně fotografií, které vyberou a optimálně upraví naši grafici. Jsme schopni pro Vás zajistit i služby profesionálních fotografů, kteří připraví fotografie Vašich výrobků, či provozoven.

Příprava kvalitních stránek nekončí předáním hotového a funkčního webu, ale stále pokračuje pravidelnou správou, aktualizacemi a doplňováním nových informací, které jsou nutné pro udržení návštěvníků na Vašem webu.

Některé z námi realizovaných a spravovaných webů si můžete prohlédnout v odkazech níže:

www.algeco.cz

www.outlet-alpine.cz

www.dlc.cz

www.airsoftpro.cz

www.bestuhl.cz

www.darababy.cz

www.alumia.cz

www.lezec-shop.cz

www.macmatic.cz

www.zdravizprirody.cz

Neváhejte nás kontaktovat, rádi s Vámi budeme konzultovat možnosti webové prezentace Vaší firmy.