O nás

Společnost FIRMADAT s. r. o. je česká firma zabývající se vývojem a distribucí softwaru, správou sítí, tvorbou e-shopů a webových stránek. Společnost působí jak na území České republiky, tak i na Slovensku a v dalších evropských státech, v USA či Izraeli. Založena byla v roce 2004 Martinem Kuchařem.

Naše společnost zasahuje do několika IT oblastí:

Vývoj a distribuce software – pro klienty připravíme na míru požadovaný software např. z oblasti vícevrstvých systémů, webových aplikací či výukových programů.

Správa sítí – zajistíme pro Vás kompletní servis při správě sítí od jejich návrhů, přes poštovní servery, zálohování dat či antispamová a antivirová řešení až po kamerové a zabezpečovací zařízení.

Weby, e-shopy, e-learning – pro podnikatele i soukromé osoby připravíme dle jejich individuálních požadavků funkční a vzhledově nadčasové webové stránky či e-shopy a e-learningové systémy včetně grafického návrhu, které na přání zákazníka rovněž pravidelně spravujeme a aktualizujeme.

Ekonomické systémy – nabízíme ekonomický systému Pohoda, do něhož provádíme zákazníkem požadované importy (importy zásob, faktur, objednávek atd.).

Naše společnost dbá na poctivou a odbornou práci svých zaměstnanců a spolupracovníků, dokonalou komunikaci se zákazníkem, perfektní servis a neustálé sledování změn v našem oboru.